Jakim typem zwierza jesteś?
Zwierz imprezowy! Jaki typem zwierza jesteś?

Określenie „imprezowe zwierzę” oznacza bywalca imprez, kogoś kto lubi się dobrze bawić. Wierzymy jednak, że każdy z nas może bawić się po swojemu. Zgodnie ze swoim charakterem. Czy każdy musi być królem parkietu? Nie! Jeśli siedzisz cichutko, rozmawiając z pojedynczymi osobami, wcale to nie oznacza, że się źle bawisz, prawda?
Każdy jest zwierzem imprezowym! Pytanie tylko, jakim.


Lew – król parkietu, dusza towarzystwa. Wchodzi i… jest ;) Poprawia wszystkim humor, opowiada dowcipy, porozmawia z każdym. Innymi słowy, jest niezbędny na każdej imprezie. Dlatego został twarzą (ekhm, pyszczkiem?) naszego sklepu. Prawdziwy przywódca stada.


Panda – toczy się w swoim rytmie. Tu przycupnie, tam przyśnie. Człowiek widmo. Chciałoby się ją rozruszać, ale bądźmy szczerzy – jej jest tak dobrze. I tak pod koniec imprezy powie „najlepsze party ever!”. Tak na poważnie, panda wielka jest symbolem naszych eko kolekcji – Party Time Eco Friendly i Go Green.


Alpaka – lama? Jaka lama? Wszyscy zachwycają się jakąś lamą, która nawet nie umie się zachować w towarzystwie i pluje. Na naszym party znajdziesz alpakę. Sympatyczną i wytworną elegantkę, która przykuwa uwagę całego towarzystwa. Jednak w duszy to trochę krejzolka ;)

Czy już wiesz jakim typem zwierza jesteś? :)

W naszej drużynie znajdziesz również pomocników:

  • Renifer – co robi prawdziwy przyjaciel? Pomaga! Pomaga przed imprezą, a i po imprezie posprząta. Przyjaciele Mikołaja pomagają i nam, żeby zdążyć z dostawami dla Was na czas.
  • Zając – jest wszędzie i wszystko ogarnia i tego nam trzeba przed Wielkanocą, kiedy trzeba malować pisanki, piec babki i pakować Wasze zamówienia.
  • Czarny kot – bądźmy szczerzy, ten typ w niczym nam nie pomaga. Chodzi własnymi ścieżkami. Wyskakuje znienacka i przypomina wszystkim, że już jest czas na Halloween.

Zostań z nami na dłużej, a dowiesz się jak wyglądają.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium