Wielkanoc w domu
Wielkanoc w domu

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc - kolejne święto przepełnione wspaniałymi tradycjami, przy którym możemy poszaleć z dekoracjami. A warto to zrobić, skoro pandemia nie odpuszcza i wszystko wskazuje na to, że drugi rok z rzędu spędzimy te święta w domu. Zatem zaczynamy wielkanocne planowanie :) Sprawdź przygotować się w ten wyjątkowy czas, który staje się okazją do spędzenia wspólnych chwil z rodziną oraz zabaw, które uwielbiają każde dzieci i zapewne niejeden dorosły

Przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów dekoracje stołu, domu oraz wielkanocne zabawy 😊

 

Wielkanocne dekoracje

Zadbaj o odpowiednią oprawę rodzinnego spotkania i spraw, by wielkanocny stół był naprawdę wyjątkowy. Jakie ozdoby będą najmodniejsze w tym sezonie? Niezmiennie te, które podkreślą charakter tych świąt.
W tym roku proponujemy dekoracje z motywem zajączka, w towarzystwie drewna, juty oraz filcu. Powrót do natury w dekoracjach jest bardzo modny i nie zapowiada się wcale, by ta moda szybko przeminęła.

Na stół

Obrączki na serwetki z wielkanocnym zajączkiem Jutowe etui na sztućce Obrączki na serwetki z zajęczymi uszami Filcowe etui na sztućce Przepiórcze jaja na piku

Do pomieszczeń

Drobne dekoracje idealnie ozdobią każde pomieszczenie naszego domu. W minimalistycznym stylu, w pastelowych kolorach sprawdzą się nie tylko jako ozdoba wielkanocna, ale też jako przygotowanie domu do wiosny.

Drewniane zajączki Motylki dekoracyjne Naklejki ścienne Drewniana figurka - zajączek Figurka z efektem mchu

 

Zabawy wielkanocne dla całej rodziny

Poszukiwanie przez dzieci schowanych przez zajączka wielkanocnego jajek oraz słodyczy to wspaniałe chwile dla całej rodziny. Proponujemy urozmaicenie tej tradycji poprzez zabawę pt. "Tropem wielkanocnego zajączka" :)

Świąteczne upominki spakuj to specjalnych torebek. W naszym scenariuszu zabawy najlepiej sprawdzą się do tego opakowania w kształcie marchewki. Takie marcheweczki pochowaj w domu lub ogrodzie.
Teraz daj znać dzieciom, że zajączek wielkanocny już u Was był i przyszedł czas na polowanie. Rozstaw ślady łapek, żeby podążać za tropem zajączka. W ten sposób dasz dzieciom sygnał, że zajączek wielkanocny już u Was był i przyszedł czas na polowanie.


Śmigus dyngus

Różnie bywa z pogodą na początek kwietnia. Jak to mówią: kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy trochę lata. Jeśli się nam poszczęści i będzie pogoda można wykorzystać do zabawy na śmigus dyngus „ciężkie działa” i użyć pistoletów na wodę o większych pojemnościach lub balonów na wodę. Jeśli zaś zostaniemy w domach to warto wypełnić tradycję polewając się wodą przy pomocy małej śmigusówki.

pistolet na wodę
Armatka wodna na rękę Bomby wodne napełniane jednocześnie Pistolet na wodę ŚmigusówkiKreatywne zabawy

Chcesz spędzić ten czas z dziećmi z sposób kreatywny? Dać im zajęcie, by choć na chwilę oderwały się od komputera? Skoro wyjścia znowu są ograniczone to warto wykorzystać ten czas na budowanie więzi i pięknych wspomnień wspólnie spędzonych chwil w gronie najbliższych.

Zestaw "wesołe zajączki" Zestaw do malowania pisanek Zestaw "zrób to sam" Zestaw kreatywny zwierzaki Zestaw pisanek do malowania  Zestaw z pianki

 

Sprawdź jeszcze więcej produktów na Wielkanoc - kliknij. Zamawiaj online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Życzymy Wam, by pomimo wyjątkowych okoliczności te święta były przepełnione pięknymi chwilami.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium